Prečo si vybrať Texaco Delo 600 ADF?

Ochrana motora A ZÁROVEŇ AJ systému úpravy výfukových plynov.
Pozrite si video

Zloženie oleja Texaco Delo 600 ADF poskytuje ochranu motora A ZÁROVEŇ AJ systému úpravy výfukových plynov s cieľom priniesť nasledujúci výsledok:

VYNIKAJÚCA OCHRANA SYSTÉMU

Táto revolučná technológia nás odlišuje od konkurencie tým, že ponúkame neprekonanú hodnotu zákazníkom používajúcim moderné motory s nízkoemisnými technológiami.

Názov produktu – Texaco Delo 600 ADF – podčiarkuje všetky prínosy tohto produktu:

Aftertreatment Protection
(ochrana systému úpravy výfukových plynov)

— naše aditívum s ultra nízkym obsahom popola využíva o 60 % menej kovových zložiek, ktoré sa zachytávajú v systémoch úpravy výfukových plynov a vyžadujú nákladnú údržbu alebo prestoje.

Drain Interval Extension
(predĺženie intervalu výmeny)

— využíva silný systém antioxidantov zabraňujúci rozkladu zložiek pri vysokých prevádzkových teplotách, ktorý vedie k obmedzeniu životnosti motorového oleja.

Fuel Economy Retention
(zachovanie úspory paliva)

— nový a overený rozmer výkonnosti, ktorý umožňuje strojom zachovať si hospodárnosť s palivom, čo prináša významné úspory nákladov počas životného cyklu.

Zaregistrujte sa a získajte dôležité technické informácie od Shawna Whitacrea, vedúceho inžiniera – technológie motorových olejov v spoločnosti Chevron

Spoločnosť Texaco Lubricants a/alebo naši autorizovaní distribútori vás môžu v budúcnosti kontaktovať e-mailom s cieľom poslať vám relevantné informácie o našich produktoch a službách. Ak súhlasíte, zaškrtnite políčko.

Mi az a dízelrészecske-szűrő (DPF)?

Čo je DPF?

Pozrite sa, ako funguje DPF – a prečo môže zvýšiť spotrebu paliva

A DPF vizsgálata

Kontrola DPF

Zistite, ako technik kontroluje DPF.

A DPF tisztítása

Čistenie DPF

Pozrite sa na technológie potrebné na čistenie DPF.